Restauracja Holistyczna jest cenionym miejscem kameralnych spotkań, znanym ze znakomitej kuchni.

Postanowiliśmy przygotować dla Państwa miejsce, w którym nie tylko zjecie pyszny posiłek, wypijecie aromatyczną kawę czy przygotowaną według optymalnej receptury herbatę, ale dowiecie się jak przyrządzić i łączyć produkty tak, aby wspomagały potencjał leczniczy organizmu.

Śniadania

8:00 - 10:00

Obiady

12:30 - 14:30

Kolacje

18:00 - 20:00

Filozofia żywienia

Wspomagamy potencjał leczniczy organizmu

Twoje bóle i złe samopoczucie nie są spowodowane jedynie przeciążeniami, urazami czy operacjami. To, co jesz jest niezwykle ważne i ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zobacz jak powinna wyglądać zdrowa i zbilansowana dieta. Zobaczysz, że skomponowanie pysznych dań z wyłącznie zdrowych produktów nie jest trudne. 

Menu i produkty

W naszej restauracji zobaczysz jak skomponować codzienną dietę

Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór przy lampce wina. W naszym menu obok tradycyjnych potraw znajdują się firmowe kanapki na ciepło z bukietem warzyw, jak również codzienne dania główne i słodkości. Produkty których używamy są dostarczane głównie przez lokalnych dostawców. Weganin, wegetarianin czy klient „bezglutenowy” nie będzie u nas głodny!

Chleb własnego wypieku

Diety specjalistyczne

Pierogi z twarogiem i serem regionalnym

Zdrowe wypieki i desery

Firmowe, ciepłe kanapki

Restauracja na każdą okazję

Wydarzenia i uroczystości

Spotkania firmowe i rodzinne

W naszym Centrum wyjątkową popularnością cieszą się imprezy integracyjne, okolicznościowe, a także ogniska organizowane na łonie natury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów powołaliśmy zespół ludzi z pasją którzy pomogą w zorganizowaniu imprezy zgodnej, z Państwa wymaganiami!

Uroczystości rodzinne

Ogniska i pikniki

Imprezy integracyjne

Wigilie firmowe

Komunie

Skontaktuj się z nami

w sprawie rezerwacji stolika lub organizacji wydarzenia
Solec Zdrój Warszawa Łódź Katowice Kraków Wrocław Poznań Rzeszów Leśna 18A28-131 Solec-Zdrój
© 2024
HOLISTIC
Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej