Nasi Specjaliści

Daniel Bugała

O Mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, studia ukończyłem na AWF Kraków. Wtedy też rozpoczęła się największa przygoda w moim życiu ,,fizjoterapia”, Bardzo szybko przekonałem się, że nasz zawód nie jest zwykłym zawodem. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem, każdy pacjent zagadką do rozwiązania. Moja wrodzona empatia i chęć niesienia pomocy pozwalają mi pracować z zaangażowaniem bez rutyny i schematów. Indywidualizacja podejścia do pacjenta jest kluczem do sukcesu terapeutycznego. Do swojej pracy podchodzę z pasją i chęcią ciągłego kształcenia dla jak najlepszych efektów. Prywatnie jestem pasjonatem motoryzacji i zgłębiania tajników zdrowego życia.

Michał Czeladzki

O Mnie

Jestem absolwentem PPWSZ w Nowym Targu. Fizjoterapia nie jest tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją, którą rozwijam poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach, szkoleniach czy konferencjach. Celem mojej pracy jest szybka i  skuteczna pomoc pacjentom. W wolnych chwilach spełniam się uprawiając wspinaczkę sportową w różnych rejonach Polski i Europy.

Mikołaj Gajewski

O Mnie

Moja przygoda z fizjoterapią rozpoczęła się od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, od razu zajmując centralne miejsce mojego życia. Zawód, a raczej pasja polegający na nieszablonowym, indywidualnym podejściu do każdego pacjenta jest strasznie skomplikowany, lecz możliwość rozwiązania zagadki kryjącej się w ludzkim ciele pod postacią bólu czy dysfunkcji daje satysfakcję, którą nie można porównać z niczym innym. W czasie wolnym z wielką przyjemnością oddaje się rodzinie, podróżom oraz fizjoterapii.

Marcin Jach

O Mnie

Jestem absolwentem AWF Kraków.  Tak jak większość moich Przyjaciół jestem Fizjoterapeutą.  Kocham to co robię, i pracuję na Sto procent. Uważam iż w Życiu tak sukces jak i porażka kształtuje Charakter i rozwija Świadomość. Dziękuję Każdemu Człowiekowi którego spotkałem na Swej drodze za wspaniałe doświadczenia.
A kiedy nie jestem w pracy, poświęcam czas Rodzinie, biegam i jeżdżę motocyklem.

Marcin Królikowski

O Mnie

Wykształcenie fizjoterapeuty uzyskałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Fizjoterapia okazała się nie tylko wyuczonym zawodem, ale przede wszystkim pasją, dzięki której zdobywanie nowych umiejętności na kursach z zakresu terapii manualnej jest niezwykłą przyjemnością. Szczególnie interesują mnie szkolenia dotyczące anatomii i fizjologii powięzi człowieka, dzięki czemu rozwiązywanie zagadek ludzkiego ciała staje się jeszcze bardziej fascynujące.
W swojej wieloletniej pracy poznałem ludzi od których mogłem się wiele nauczyć. Cieszę się, że wybrałem życiową drogę, która daje mi wiele satysfakcji z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
Prywatnie interesuje się sportowymi samochodami, lotnictwem cywilnym oraz jestem entuzjastą  gier planszowych RPG.

Krzysztof Sternak

O Mnie

Jestem fizjoterapeutą, a co za tym idzie fascynatem ludzkiego ciała. Odkąd sięgam pamięcią kwestia zdrowia determinowała moje codzienne i życiowe wybory. Wolałem kopać piłkę niż oglądać telewizję, popijać wodą zamiast colą, a na Kasprowy Wierch wolałem wchodzić niż wyjeżdżać. Najprawdopodobniej też dlatego na studia wybrałem AWF, a na pasję życiową wspinanie. Zawodowo starałem się odnajdywać sposoby jak pozbyć się dolegliwości na 10 lat, a nie na 10 dni. Ciągle poznawałem i szkolę się w rozmaitych formach terapii, autoterapii i treningu ciała. Wszystko po to, by skutecznie móc wykonywać swój zawód. Cały ten czas utwierdzam się także w przekonaniu, że nasz aktualny stan zdrowia w dużej mierze jest zależny od nas samych.

Michał Sternak

O Mnie

Od 2001 jestem fizjoterapeutą. Przez prawie dwadzieścia lat pracy z pacjentami nauczyłem się, że zmniejszenie bólu, czy poprawa zakresu ruchu nie powinny być jedynym celem mojej pracy. Fizjoterapię rozumiem jako pomoc drugiemu człowiekowi, to coś na kształt przewodnika po zdrowiu. Każdy pacjent jest zawsze dla mnie nowym wyzwaniem a jego problem, zagadką do rozwiązania i dlatego wiem, że uprawiam najlepszy zawód na świecie. Regularnie biegam i ćwiczę Jogę. Dbanie o zdrowie jest moim hobby.

Tomasz Szmalec

O Mnie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Moją pasją jest ruch, anatomia oraz funkcjonowanie ludzkiego ciała. Od dziecka związany jestem z piłką nożną, co daje mi ogromną radość. Pomogło mi to dokładniej zrozumieć jak uraz, kontuzja i ból mogą przeszkodzić w codziennym funkcjonowaniu. Niesienie pomocy ludziom, brak schematów oraz indywidualne podejście sprawia, że praca od zawsze daje mi olbrzymią satysfakcję.

Jarosław Woźniak

O Mnie

Jestem fizjoterapeutą od 2008 roku. Od najmłodszych lat interesowała mnie anatomia człowieka i zależności w niej występujące. Na co dzień doskonalę umiejętności poruszania się po mapie, jaką jest ludzkie ciało. W wolnych chwilach biegam i podróżuję.