Terminy warsztatów:

  • 13.10 - 15.10.2023
  • 20.10 - 22.10.2023
  • 03.11 - 05.11.2023
  • 01.12 - 03.12.2023

Warsztaty poprowadzi Joanna Kołyszko-Tomasik - nauczycielka jogi metodą Iyengara od 15 lat. Autorka innowacyjnej metody Soul Jogi, podczas której, pracując z ciałem, uwalniasz emocje ukryte w ciele, prowadząc z ciałem "ciekawy dialog", wsłuchując się w jego potrzeby. Połączenie Jogi z seansami w Solnej Komorze Normobarycznej wpłyną na poprawę samopoczucia. Natomiast optymalne parametry powietrza panujące w komorze wspomogą zdrowie, przyspieszą zdolności regeneracyjne organizmu i wpłyną na poprawę odporności organizmu!

Program warsztatów:

  •  2 x popołudniowe warsztaty Jogi
  •  2 x poranne warsztaty Jogi
  •  2 x dwugodzinny seans w Solnej Komorze Normobarycznej


Pobyt dla dwóch osób CENA ZA POBYT 1150 zł/osoba

Pobyt dla jednej osoby CENA ZA POBYT 1350 zł/osoba

Zachęcamy do skorzystania z Naszej Holistycznej Terapii Mięśniowo-Powięziowej. Terapia jest zabiegiem całościowo oddziałującym na wszystkie systemy i układy ludzkiego ciała. Dlatego właśnie, terapia dobierana indywidualnie do potrzeb Pacjenta, będzie idealnym uzupełnieniem i wzmocnieniem efektów, zachodzących w ciele, podczas Warsztatów.

Warsztaty odbędą się przy minimum 6 osób.

Również w cenie:

•        jacuzzi zewnętrzne
•        dostęp do sauny fińskiej
•        karta rabatowa na Baseny Mineralne dostępna w Recepcji Holistic
•        w ramach pobytu możliwość nieodpłatnego korzystania z rowerów i kijków Nordic Walking

 Dodatkowe informacje:

•        doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00, a kończy o 11.00
•        nieodpłatne Wi-Fi
•        nieodpłatny monitorowany parking
•        opłata klimatyczna nie jest wliczona w koszt pakietu i wynosi 4,00 zł/ doba/ osoba – płatna gotówką w Recepcji 


WARSZTATY W TERMINIE 13.10 - 15.10.2023

PIĄTEK

Joga popołudniowa

Na naszej pierwszej sesji jogi zajmiemy się rozpuszczeniem napięcia w ciele, uwolnimy nogi po podróży, żeby z nową energią wkroczyć w weekend. Tego dnia księżyc jest w znaku Wagi, która kocha ruch, nie lubi stagnacji. A żywiołem Wagi jest powietrze.

SOBOTA

Joga poranna

Jesteśmy nadal w energii żywiołu powietrza, rozbudzimy ciało, zdejmując napięcie z naszych barków, popracujemy z napięciem w plecach, zadbamy o nasz kręgosłup.

Joga popołudniowa

Nadal jesteśmy w energii księżyca w Wadze, jest to dobry czas na zaopiekowanie się swoimi nerkami i pęcherzem moczowym, na tej sesji otoczymy opieką te narządy, a także zadbamy o obszar naszych bioder.

NIEDZIELA

Joga poranna

Księżyc w znaku Skorpiona. Żywiołem Skorpiona jest woda. Obejmiemy dziś uważnością wody w naszym ciele a także emocje w nim zapisane. Uwolnimy również napięcie w obszarze naszej miednicy, zadbamy także o kręgosłup i pozostałe stawy. 


WARSZTATY W TERMINIE 20.10 - 22.10.2023

PIĄTEK

Joga popołudniowa

Księżyc w Koziorożcu. Żywiołem Koziorożca jest Ziemia. Podczas naszej sesji jogi stabilnie staniemy na swoich nogach. Zadbamy o ułożenie i ustawienie stóp, będzie to miało wpływ na całą naszą postawę. Oprócz tego zaopiekujemy się kręgosłupem i pozostałymi stawami.

SOBOTA

Joga poranna

Jesteśmy nadal w energii Ziemi. Gdy księżyc jest w Koziorożcu jest to doskonały czas na wzmocnienie naszych kolan i pozostałych stawów, i temu też poświęcimy czas i uważność.

Joga popołudniowa

Praca z kręgosłupem. Wzmocnienie i wydłużenie, a także odciążenie naszych barków. Dodatkowo zadbamy o to, żeby nam się dobrze spało

NIEDZIELA

Joga poranna

Księżyc w znaku Wodnika. Jesteśmy w energii powietrza. Naszą jogę rozpoczniemy pranajamą, czyli specjalnym oczyszczającym oddechem. Gdy księżyc jest w Wodniku jest to również idealny czas na zadbanie o swoje łydki i żyły, i temu też poświęcimy swoją uważność, żeby z" lekkimi nogami" wrócić do domu. 


WARSZTATY W TERMINIE 03.11 - 05.11.2023 ORAZ 01.12 - 03.12.2023

PIĄTEK

Joga popołudniowa

Księżyc w znaku Raka. Żywiołem Raka jest woda. Woda to emocje, które zapisane są w ciele, na dzisiejszej jodze będziemy pracować z emocjami zapisanymi w ciele, będziemy je rozmasowywać, żeby było nam wygodniej, a także abyśmy poczuli odprężenie i lekkość.

SOBOTA

Joga poranna

Księżyc w znaku Lwa. Żywiołem Lwa jest ogień. Rozbudzimy nasz ogień trawienny, żeby spalił to co nam już nie służy. Podkręcimy nasz metabolizm.

Joga popołudniowa

Gdy księżyc jest we Lwie jest to dobry czas, żeby zaopiekować się przestrzenią swojego serca a także kręgosłupem (zwłaszcza odcinkiem piersiowym). Wzmocnimy i odprężymy nasze ciało.

NIEDZIELA

Joga poranna

Jesteśmy nadal w energii Księżyca we Lwie. Joga będzie typowo kręgosłupowa. Podczas zajęć poświęcimy nasza uważność mięśniom wspierającym nasz kręgosłup, tak żeby z nową energią wkroczyć w kolejny tydzień. 

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!
Solec Zdrój Warszawa Łódź Katowice Kraków Wrocław Poznań Rzeszów Leśna 18A28-131 Solec-Zdrój
© 2023
HOLISTIC
Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej