Czy jesteś gotów wejść na ścieżkę prowadzącą do zrozumienia Twoich chorób, dysfunkcji i problemów? Czy wiesz, że ciało opowiada historię Twoją i Twojego rodu? Pozwól sobie na otwarcie drzwi, za którymi odkryjesz siebie i swoje ciało na nowo. 

NA CZYM POLEGAJĄ USTAWIENIA?

Podczas warsztatów doświadczamy wglądów w pole morficzne co pozwala sprawdzić, jakie siły i dynamiki oddziałują na daną jednostkę i w efekcie których pojawia się choroba. Kiedy dotkniemy praprzyczyny, zobaczymy to, co wykluczone, wyparte, niewidziane i niechciane, przyjmiemy to z akceptacją i damy temu właściwe miejsce. Uwalniamy się od podświadomych sił, które miały wpływ na nasze życie, stajemy się od nich wolni. Zmienia się nasza wibracja, która tworzy Naszą rzeczywistość. Tak właśnie działa „magia ustawień”.

CO JESZCZE SPOTKA CIĘ NA WARSZTATACH?

Oferujemy Państwu również masaż receptorowy, polegający na uwalnianiu specyficznych obszarów ciała (głowy, dłoni i stóp), odpowiedzialnych za kumulację napięć, związanych z przebodźcowaniem układu nerwowego lub terapię rozluźniającą, która pozwoli Wam się odprężyć i pozbyć nadmiernego napięcia mięśniowego w ciele. Wybór należy do Was! Natomiast tlenoterapia podczas seansu w Solnej Komorze Normobarycznej będzie idealnym sposobem przyspieszającym zdolności regeneracyjne organizmu, wspomagającym kondycję fizyczną i odporność organizmu oraz poprawiającym samopoczucie i stan zdrowia.

Czas trwania:

3 dni od piątku do niedzieli

2 noclegi z pełnym wyżywieniem*
*Pobyt zaczyna się od kolacji i kończy obiadem

Warsztaty dostępne są w terminach:


  • 14.06 - 16.06.2024
  • 25.10 - 27.10.2024

Program warsztatów:

  • 2 x 4 godzinne Ustawienia Systemowe (prowadzone przez panią Kingę Król) w sobotę
  • 1 x 5 godzinne Ustawienia Systemowe (prowadzone przez panią Kingę Król) w niedzielę
  • 1 x masaż receptorowy lub terapia rozluźniająca (do wyboru)
  • 1 x dwugodzinny seans w Solnej Komorze Normobarycznej

Warsztaty prowadzone będą przez p.Kingę Król, pracującą metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera

Kilka słów od p. Kingi: „Jakiś czas temu, jako mama dwóch chłopców i świeżo rozwiedziona kobieta zaczęłam szukać siebie. Z pomocą wszystkiego, co mnie otaczało, kawałek po kawałku odsłaniałam zagubione części mnie. Długi czas zbierałam wiedzę i narzędzia do tego, by dotknąć tam, gdzie niedotknięte. Dziś, dalej jestem w drodze i towarzyszę innym w ich własnej podróży. Dzielę się doświadczeniami i wiedzą z tymi, którzy tego potrzebują. Pracuję metodą Ustawień Systemowych Berta Hellingera, którą poznałam dzięki Annie Wolff w Akademii Ustawień Systemowych. Zapraszam Cię do wspólnych doświadczeń w przestrzeni warsztatowej.”


Pobyt w pokoju dwuosobowym - 1930 zł/os.

Pobyt w pokoju jednoosobowym - 2080 zł/os.

W cenie:

  • jacuzzi zewnętrzne
  • dostęp do sauny fińskiej
  • karta rabatowa na Baseny Mineralne dostępna w Recepcji Holistic
  • w ramach pobytu możliwość nieodpłatnego korzystania z rowerów i kijków Nordic Walking 

Potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!
Solec Zdrój Warszawa Łódź Katowice Kraków Wrocław Poznań Rzeszów Leśna 18A28-131 Solec-Zdrój
© 2024
HOLISTIC
Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej