"MAGIA"  zaczyna się za drzwiami fizjoterapeutów

Nasza terapia opiera się na pracy z całym pacjentem. Jej celem jest odnalezienie i usunięcie pierwotnego zaburzenia w ciele pacjenta, które jest przyczyną większości problemów z układem ruchu a następnie, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i trening sensomotoryczny, przywrócenie sprawności i swobody ruchu. Techniki terapeutyczne dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od rodzaju schorzenia, długości jego występowania, natężenia dolegliwości i oczekiwań pacjenta, tak by uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne.

Holistyczne podejście

A gdyby się okazało, że twój ból barku jest konsekwencją złamanej wiele lat temu kostki? Gdyby rozluźnienie czoła i okolicy zatok, z którymi walczysz od dzieciństwa, spowodowało zmniejszenie bólu twoich pleców? Gdyby zmniejszenie napięcia brzucha i zmiana diety poskutkowały likwidacją rwy kulszowej?

Brzmi dziwnie? Tak działa nasza terapia!

Metody terapeutyczne

Główne metody naszej pracy to: Manipulacja Powięzi, Techniki Wisceralne, Neuromobilizacje oraz praca emocjonalna według francuskiego osteopaty Jean-Pierre Barrala, Metoda Łańcuchów Mięśniowych i Stawowych GDS oraz Techniki Terapii Tkanek Miękkich. Metody pracy z pacjentem są potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Oprócz tego w trakcie pracy z pacjentem wykorzystujemy wiedzę z szeregu innych metod i konceptów terapeutycznych, których szkolenia odbyliśmy w trakcie wielu lat praktyki fizjoterapeutycznej.

Fizjoprofilaktyka

Naszą ofertę kierujemy również do osób, które nie uskarżają się na konkretne dolegliwości, a chciałyby uchronić się przed ewentualnymi kontuzjami, czy incydentami bólowymi w przyszłości. Sportowców, kobiet w ciąży, osób które prowadzących siedzący tryb życia lub wady postawy.

Solna Komora Normobaryczna

Seans w Solnej Komorze Normobarycznej jest idealnym sposobem przyspieszającym zdolności regeneracyjne organizmu, wspomagającym kondycję fizyczną i odporność organizmu oraz poprawiającym samopoczucie i stan zdrowia.

Najczęściej wybierane zabiegi

Terapia Mięśniowo-Powięziowa

Terapia rozluźniająca

Gimnastyka łańcuchów mięśniowych

Lifting twarzy

Dostrajanie łańcuchów mięśniowych

Powięziowa terapia próżniowa

Lifting twarzy

Peeling ciała

Planujesz pierwszą wizytę?

Zobacz wskazówki przed pierwszą terapią

Poznaj naszych fizjoterapeutów

zespół najlepszych specjalistów

Marcin Jach

więcej

Marcin Królikowski

więcej

Michał Starnak

więcej

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do nas, pomożemy!
Solec Zdrój Warszawa Łódź Katowice Kraków Wrocław Poznań Rzeszów Leśna 18A28-131 Solec-Zdrój
© 2022
HOLISTIC
Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej